Jeugdleden visten op forel in Hattemerbroek.

terug naar overzicht

Zondag, 21 mei 2017

Bijna alle 12 vissertjes vingen wel één of meer forellen in de H2O-vijvers te Hattemerbroek. Er werd gevist in vijver 1, die er, door de mooie weersomstandigheden, bijlag als een spiegel.

De jeugdcommissie had voor iedereen een vaste hengel met een aangepast snoertje klaar gemaakt. Ook werden mestpiertjes en meelwormen als aas beschikbaar gesteld. Toen iedereen een plekje rondom de vijver had uitgezocht, werden met behulp van een kruiwagen de nodige forellen te water gelaten.De losgelaten vis bleef in de buurt van de vlonder en daar maakte Justin Pol handig gebruik van door er maar liefst vijf te vangen.

Werd er ergens een forel gevangen, dan was er direct hulp van een jeugdcommissielid.
De jeugdcommissieleden droegen voor het eerst de nieuwe jacks, die zijn gesponsord door Finenzo (Bert Liefers).
Tijdens het vissen werd iedereen voorzien van drinken en na afloop werd er volop genoten van patat en een kroket of frikandel.Klik hier voor meer foto's.