Reinier Ras wint "slagerij Ruiter-wedstrijd" en Wim Denekamp is kampioen zomercompetitie 2017

terug naar overzicht

Dinsdag, 10 oktober 2017

Ter afsluiting van de zomercompetitie is op 23 september de door slagerij Ruiter gesponsorde viswedstrijd in de Surfplas en de Seevinckkolk gehouden.

De vissers, die voor de Surfplas gekozen hadden, kregen niet of nauwelijks beet. Alleen Wilfred Ohms wist een grondel van 10 gram te vangen.Degenen, die in de Seevinckkolk visten, deden het veel beter, met name Reinier Ras, die met ruim 14 kilo overtuigend winnaar werd.In de Longhorn werden na de wedstrijd de jaar- en vleesprijzen uitgereikt.
Wim Denekamp werd gehuldigd als kampioen van de zomercompetitie. 
De tweede plaats was voor Wilfred Ohms en derde werd André Daenen.


Klik hier voor de verdere uitslag en hier voor meer foto's.