Steknummer 1 levert dit jaar steeds de meeste vis ...

terug naar overzicht

Zaterdag, 13 mei 2017

Loot je steknummer 1 bij de IJsselwedstrijden en kun je een beetje vissen, dan is de kans bijzonder groot dat je de wedstrijd wint.

Evenals bij de vorige 5 IJsselwedstrijden werd degene die steknummer 1 lootte, duidelijk winnaar. (Zie uitslagen).  Op 13 mei was Wilfred Ohms de gelukkige. Deze stek levert niet alleen steeds veruit de meeste vis op, maar is ook goed voor bijzondere vangsten. Na ruim een uur kreeg Wilfred een enorme vis aan de haak. Dit kon geen brasem zijn; zelfs voor een barbeel was hij te sterk. Dit moest wel een grote meerval zijn!!! Ook Mark Bouwhuis, die net aan kwam lopen en die er best wel een beetje verstand van heeft, beaamde dat. Na een spannende dril van een kwartier gaf de "meerval" zich gewonnen en moe gestreden liet hij zijn kop zien.


 De "meerval" bleek een snoek van ruim een meter; veel te groot voor het schepnetje en daarom wist hij te ontsnappen.

De volgende 2 wedstrijden worden overigens niet in de IJssel gehouden, maar in de Surfplas.