Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Hoogspanning tijdens laatste snoekwedstrijd.

terug naar overzicht

Zondag, 16 december 2018

Bij aanvang van de laatste snoekwedstrijd op 9 december had M. van Essen een minimale voorsprong op B. Bessembinder. Marinus stond samen met zijn zoon Koen op de brug op de Boerhaar. Hij ving daar vrij snel een redelijke snoek.


Bessembinder volgde even later met een iets kleinere snoek, waardoor Marinus hem toch voor bleef.Een kwartier voor het einde van de wedstrijd heeft Bessembinder echter weer beet.Na een vrij korte dril wist hij een snoek van ongeveer 70 cm te landen.Met deze snoek passeerde hij M. van Essen en werd snoekkampioen 2018.
Na afloop van de wedstrijd was het goed toeven bij "The Longhorn"

.

Na het traditionele bordje snert reikte Reinier Ras de prijzen uit.


1e  B. Bessembinder met in totaal 539 cm.
2e  M. van Essen met 503 cm.
3e  R. Ras met een grote snoek van 90 cm.


.

Tijdens 5 wedstrijden zijn er 15 snoeken gevangen. De beker voor de grootste snoek (98 cm) was 
eveneens voor Bessembinder.
Kijk voor meer foto's onder FOTO'S.